Informacje

Szkolenie pt. „Pierwszy krok w biznesie dzięki środkom pomocowym” – 18.12.2018 r.

18 grudnia br. w godz. 9:00 do 16:00 w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Szlak Tatarski odbyło się szkolenie skierowane do Beneficjentów i potencjalnych Wnioskodawców Stowarzyszenia LGD Szlak Tatarski planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub osób, które w ostatnim czasie otrzymały wsparcie dotacyjne na rozwój działalności gospodarczej lub premię na założenie własnej firmy, pn.: „Pierwszy krok w biznesie dzięki środkom pomocowym”.

Celem szkolenia było zdobycie wiedzy koniecznej do rozpoczęcia lub prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie aspektów marketingowych; prowadzenia biznesu w sieci i komunikacji personalnej; formalno-prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, czy rozliczenia księgowego w firmie.

Ponadto szkolenie uwzględniło omówienie narzędzi do organizacji pracy, współpracy i komunikacji w sieci ze współpracownikami, klientami i kontrahentami; oraz poznanie podstaw prawa autorskiego oraz ochrony wizerunku dotyczących publikowania na stronie www i portalach społecznościowych.

Spotkanie poprowadził Pan Michał Marciniak, reprezentujący firmę STREFAPLUS.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie

Wielkość czcionki
Wybierz kontrast